Príležitosť

7 dôvodov prečo môže byť spolupráca s Winners Group tou správnou príležitosťou pre Vás:

Dlhodobá perspektíva

Potreba využívania finančných produktov je vytváraná automaticky a neustále rastie. Väčšina ľudí na Slovensku je v súčasnosti nútená na jednej strane si požičiavať peniaze na základné potreby (napr. nové bývanie) a na strane druhej sporiť si napr. na dôchodok, keďže štát nám ho už nedokáže plnohodnotne zabezpečiť. Podpora od štátu je nedostačujúca aj v prípade invalidity alebo práceneschopnosti a kúpa niektorých druhov produktov ako je napr. Povinné zmluvné poistenie automobilov je dokonca povinnosťou. A práve tu sa otvára priestor pre spoločnosť, ktorá dokáže klientom ponúknuť komplexné finančné služby pod jednou strechou s primárnym cieľom, ktorým je zvyšovanie hodnoty majetku klientov.

Šanca pre každého šikovného človeka

Unikátny pracovný systém spoločnosti Winners Group ponúka každému, bez ohľadu na vek, pohlavie, dosiahnuté vzdelanie či osobné skúsenosti, vynikajúcu príležitosť vstúpiť do toho správneho podnikania. Každý nový záujemca o spoluprácu sa navyše na začiatku môže presvedčiť o tom, či mu spolupráca s Winners Group vyhovuje aj popri inom zamestnaní.

Primárny cieľ pomoc klientom

Winners Group si vyberá ľudí so správnou motiváciou. S motiváciou vzdelávať sa a poskytovať tak svojim klientom skutočne kvalitnú finančnú službu, ako aj zabezpečiť ten najlepší možný následný servis. Pretože najjednoduchším spôsobom, ako dosiahnuť úspech je pomôcť a priniesť pridanú hodnotu druhým ľuďom. Winners Group preto vytvára transparentné prostredie na to, aby naši spolupracovníci dokázali prinášať svojim klientom kvalitnú službu a následnú starostlivosť.

S nami stúpate najrýchlejšie

Slovenský trh finančného sprostredkovania ponúka vo všeobecnosti možnosť nadštandardného finančného ohodnotenia. Winners Group Vám však ponúka možnosť byť súčasťou najrýchlejšie rastúcej spoločnosti na tomto trhu.

Unikátny koncept

Sme presvedčení, že servis je pre klienta minimálne tak dôležitý, ako samotné sprostredkovanie finančných produktov. A taktiež vieme, že je naivné si myslieť, že finančný sprostredkovateľ dokáže popri budovaní tímu poskytovať servis až stovkám svojich klientov, a to 365 dní v roku. Preto sme vo Winners Group zverili produkty komplikovanejšie na sprostredkovanie do rúk špecialistov a následná starostlivosť o klientov je zabezpečená centrálou spoločnosti.

Klientsky systém

Ako prví sme na slovenský trh priniesli mobilnú aplikáciu pre našich klientov a uľahčili im tak život. Vďaka tomu má každý klient Winners Group svoje portfólio prehľadne usporiadané a na dosah ruky. Výrazne sme tak posunuli štandardy na našom trhu, klient nemusí nikam chodiť, volať ani mailovať, aby mal dokonalý prehľad o svojich financiách. Komunikáciu so spoločnosťou má doslova na dotyk jedného tlačítka.

Pomáhame žiť ľuďom lepší život

Winners Group, to je kombinácia skvelých ľudí a kvalitného systému fungovania. Každý jeden deň rozmýšľame ako sa ďalej zlepšovať a ísť za našim spoločným cieľom, ktorý je pomáhať ľuďom žiť lepší život.