VZDELANIE

Čo nás robí bohatými? Veľa ľudí odpovie: "Peniaze, predsa." V tom sa však mýlia. Mať peniaze neznamená, že ste bohatí, pretože ich vždy môžete stratiť. Tým, že vlastníte nejakú nehnuteľnosť, nie ste skutočne bohatí. Veď za posledné roky sme všetci boli svedkami toho, ako dramaticky sa môže znížiť ich hodnota. Takže čo nás robí bohatými? Vedomosti.

Práve preto my v spoločnosti Winners Group dbáme na neustály rozvoj a osobnostný rast našich spolupracovníkov. Spoluprácou s nami získate rôzne prezentačné schopnosti, zlepšíte si svoje komunikačné zručnosti, naučíte sa viesť seba ako aj iných ľudí. Získate prehľad nielen vo financiách, ale vybudujete si aj svoju finančnú gramotnosť. Naučíte sa peniazom správne rozumieť, hospodáriť s nimi a investovať ich. Absolvujete Winners Academy - akadémiu úspechu, školenie Zlatý Kľúč, rôzne produktové školenia a mnohé ďalšie. Naučíme vás ako vystupovať (správne sa prezentovať), ako hospodáriť s časom (time management), či ako si správne stanovovať svoje ciele. Zistíte ako úspešne a bez rizika podnikať a ako vybudovať vlastný biznis (podnikanie).

Dôvodom číslo jeden, pre ktorý odporúčajú sieťový marketing úspešní podnikatelia, je jeho systém ozajstného vzdelávania v oblasti podnikania a zaručenosť osobného rastu. Preto nám dovoľte, aby sme vám pomohli zdokonaliť sa. Pokiaľ máte záujem vzdelávať sa, sme tu pre vás a budeme vás učiť. My všetci sme súčasťou jedného tímu. Tímu Winners Group!

Vo Winners Group často používame slogan: "sieťový marketing je biznis, v ktorom zarábaš a popri tom sa aj vzdelávaš." Inak povedané učíte sa robiť niečo práve tým, že to robíte.

Bohatstvo človeku neprinesú nehnuteľnosti, zlato, akcie, usilovná práca, alebo peniaze. Bohatým sa človek stane vďaka tomu, čo o nehnuteľnostiach, zlate, akciách, usilovnej práci a peniazoch vie. V konečnom dôsledku je to vaša finančná inteligencia, ktorá vás robí bohatými.