Bc. Miroslava Košudová

Bc. Miroslava KOŠUDOVÁ

D2 - Regionálny riaditeľ

Bc. Miroslava Košudová absolvovala štúdium na strednej škole a prijatím na Prešovskú univerzitu sa začal jej bežný vysokoškolský život 18-ročnej študentky. Príležitosť k spolupráci s Winners Group prišla v auguste 2010, tesne po úspešnom zvládnutí skúšok 1. ročníka vysokej školy. Do spoločnosti vstupovala ako 19-ročná s cieľom zmeniť svoj život k lepšiemu. K jej rozhodnutiu pomohlo zamyslenie sa nad mottom: „O čo som horšia ako tí, ktorí sú úspešní?“ Vo finančnej oblasti síce nemala žiadne skúsenosti ani poznatky, ale odmalička snívala o lepšom a krajšom živote a nechýbalo jej to hlavné, chuť ísť si za svojimi cieľmi.

Svoj biznis začala rozbiehať popri dennom štúdiu. Nemala vlastné auto, tak na presuny využívala medzimestskú hromadnú dopravu a svoje podnikanie týmto spôsobom rozbiehala po celom východnom Slovensku.

Systém intrapodnikania systémom NWM sa jej veľmi páči a baví ju pracovať týmto spôsobom. Buduje svoju vlastnú sieť a zároveň pomáha druhým k vytváraniu vlastných. Už vo veľmi mladom veku je finančne samostatná a s radosťou využíva všetky dostupné firemné benefity, ako napr. luxusný automobil, exotické dovolenky, víkendové pobyty či účasť na prestížnych vzdelávacích programoch.

„Začala som žiť život víťaza podľa svojich snov a predstáv. Z 19- ročnej študentky som sa za 4 roky vypracovala na oblastnú riaditeľku a som na to hrdá. Nemožné je silné slovo používané slabými ľuďmi, ktorí zistili, že ľahšie je žiť životom, ktorý im bol daný ako nájsť v sebe silu niečo zmeniť. Nemožné nie je fakt, je to sila niečo zmeniť.“

Bc. Miroslava Košudová