Mgr. Lenka Voľanská

Mgr. Lenka VOĽANSKÁ

D2 - Regionálny riaditeľ

Mgr. Lenka Voľanská pred vstupom do NWM žila bežný študentský život. Za svoj študijný odbor si zvolila psychológiu, keďže ju vždy fascinovala sila ľudskej mysle. Veľmi rýchlo pochopila, že nie okolnosti, ale reakcie na ne, určujú smerovanie v živote. Už počas štúdia na VŠ sa rozhodla, že aj jej kariéra sa bude orientovať na takú oblasť, kde dokáže pomôcť druhým ľuďom. Preto sa rozhodla využiť príležitosť, ktorou bolo oslovenie do NWM.

Jej kariéra vo finančnej oblasti sa začala v decembri 2006. Keďže v tejto oblasti nemala žiadne skúsenosti cítila voči nej veľký rešpekt. Dnes je veľmi rada, že využila túto príležitosť, a neurobila to čo robí veľa ľudí a to, že zavrhnú možnosť ešte predtým ako ju spoznajú, aby ju aj objektívne mohli posúdiť.

Začala žiť život, o ktorom mnohí iba snívajú. Vyšší životný štandard, cestovanie, ale hlavne vzdelávanie a sebarozvoj, lebo to je rozhodujúce. Dnes vedie vlastné tímy biznis partnerov pod záštitou spoločnosti Winners Group, ktorá sa stará o vhodné prostredie, systém, nástroje a marketing.

„Keď spojíte NWM s vhodným prostredím a kvalitným a ľahko duplikovateľným systémom a tými správnymi ľuďmi, otvorí sa Vám svet neobmedzených možností, v ktorom môžete vybudovať firmu vo firme. Vlastnú firmu a to s minimálnym vstupným kapitálom a vybudovať si tak finančnú slobodu a vďaka tomu život nie len prežívať, ale život aj skutočne žiť.“

Mgr. Lenka Voľanská