Zuzana Bobovčák

Bc. Zuzana BOBOVČÁK

D1 – Oblastný riaditeľ

Ako malé dievčatko som snívala o úspechu ktorý sa mi spájal s pozíciou riaditeľa veľkej úspešnej firmy, ktorú budem viesť a riadiť. Ale sny sa rozplynuli veľmi rýchlo a to ihneď po ukončení strednej školy, kedy začala realita bežného života. Život plynul každý deň úplne rovnako bez cieľov a bez vízie, čo ešte v živote môžem dosiahnuť. Nemala som žiadnu predstavu ani príležitosť ako túto skutočnosť zmeniť.

Až január 2012 nastalo obdobie veľkej zmeny, kedy mi úplne nečakane prišla do života príležitosť od mojej sestry - a to finančný biznis so spoločnosťou Winners Group. S malou dušou a predstavou, že toto vôbec nie je to, čo chcem, som túto priležitosť prijala. A spravila som najlepšie rozhodnutie v mojom živote.

Môj život a aj život mojej rodiny sa začal meniť a mení sa dodnes. Po štyroch rokoch v spoločnosti Winners Group som dosiahla to, o čom sa mi snívalo ako malému dievčatku. Mám úspešnú firmu s úspešnými ľuďmi, ktorá sa každý mesiac zväčšuje. Môj život dostal neobmedzené možnosti, ktoré si viem kedykoľvek splniť. Všetko po čom túžim je absolutne reálne a uskutočniteľné.

Keby som mala stručne charakterizovať spoločnosť Winners Group, poviem to jednou vetou: “Výnimočná firma, s výnimočným vedením, s výnimočnými ľuďmi, ktorá ukazuje cestu obyčajným ľuďom ako žiť neobyčajný život.

Zuzana Bobovčák