Mgr. Samuel ORIŇÁK

Mgr. Samuel ORIŇÁK

D1- oblastný riaditeľ

Podnikať pod značkou Winners Group som začal ako 21-ročný študent právnickej fakulty UPJŠ v Košiciach. Hoci som už aj pred tým mal ponuky pracovať vo finančnom sektore, stále som ich odmietal, pretože popri štúdiu práva sa mi zdalo časovo nemožné učiť sa zložité finančné produkty a zároveň preberať zodpovednosť za starostlivosť o klientov. Dával som preto prednosť klasickým brigádam v sklade, obchode a pod..

Moje rozhodnutie sa zmenilo keď som uvidel Winners koncept. Vtedy som pochopil, že som našiel to, čo som stále hľadal – systém, ktorý mi umožní zarábať peniaze aj popri štúdiu bez toho, aby som tomu musel obetovať veľa času. A to je tá hlavná vec, prečo s firmou Winners Group podnikám dodnes. Firma priniesla na trh unikátny biznis model, ktorý pomáha obyčajným ľuďom dosahovať neobyčajné výsledky a žiť životy, po ktorých vždy túžili.

Na filozofii tejto firmy sa mi najviac páči férovosť a neobmedzené možnosti dostupné rovnako všetkým Biznis partnerom. Vo Winners Group sme podporovaní jedinečným systémom odmeňovania a benefitov. Firma sa s nami delí o svoj zisk prostredníctvom dovoleniek, Winners autokonceptu alebo partnerstva so spoločnosťou. Jednoducho keď dávaš viac, dostaneš viac.

Winners Group Ti dáva možnosť. Jednoznačne každému odporúčam vyskúšať to, pretože jedine keď to „ochutnáte“, len tak zistíte, ako vám to chutí. Môžete len získať a v podstate máte len dve možnosti. Buď uspejete a budete si budovať zaujímavú kariéru alebo sa naučíte nové zručnosti, zvýšite tak svoju „trhovú hodnotu“ a teda v konečnom dôsledku taktiež zvýšite svoju pravdepodobnosť úspechu.

Mgr. Samuel Oriňák