Ing. Mgr. Rita VANYOVÁ

Ing. Mgr. Rita VANYOVÁ

D1- oblastný riaditeľ

"To sa nedá Rita, zabudni na to, že práve ty v tejto firme uspeješ."

Takto začala moja kariéra vo Winners Group, ako podpora zo strany mojej rodiny :) 

Začínala som, ako 26 ročná učiteľka na 1. stupni, ktorá chcela od života viac. Keďže som typ človeka, ktorý rád víťazí a chce zanechať svetu odkaz, išla som to toho. Takto som teda začala v máji 2014. Vždy som chcela pomáhať ľuďom žiť lepší život. Tu som pochopila, že sa to dá. Človek vo Winners Group nemusí mať vysokú školu, či vedomosti, to všetko sa dá naučiť, ale čo je dôležité MUSÍ CHCIEŤ! Ak chcete, dokážete aj nemožné. Možno si mnoho ľudí myslí, že pri dieťati sa to nedá. V roku 2018 v marci sa mi narodila malá princezná menom Rita. Čiže ako mamička na materskej dovolenke som sa rozhodla, že postúpim na pozíciu oblastného riaditeľa D1. A prišlo to! V januári 2020 som postúpila na pozíciu D1 - oblastný riaditeľ. Myslím si, že som energetická bomba, ktorá dokáže ľuďom nabiť deň pozitívnou energiou a pomôže vidieť svetlo na konci tunela. A to ma dobíja. To ma baví na tomto biznise najviac. Keď vidíte ako ľudia pod vašimi krídlami "rastú". Rastie ich rodina, okruh známych, sú šťastnejší a majú čoraz väčšie finančné rezervy.

Podnikanie s WG ma naučilo mnoho vecí, napr.: ako správne komunikovať, ako byť vďačný za všetko čo ti život prináša, ako vytvoriť tím skvelých ľudí, ako s nadhľadom riešiť problémy.

Možno sa pýtate, ako to jedna firma dokáže?

Je to presne tým, že ste obklopený úspešnými ľuďmi a prostredím, a tu vidíte, že obyčajní ľudia dokážu žiť neobyčajný život. Preto OBROVSKÉ ĎAKUJEM patrí firme Winners Group a ĽUĎOM, ktorí ma obklopujú v nej.

Ing. Mgr. Rita VANYOVÁ