Ing. Pavol Katanik

Ing. Pavol KATANIK

D1 – Oblastný riaditeľ

Po celý môj život ma sprevádzala myšlienka, že by som raz chcel mať svoje vlastné podnikanie a byť úspešným človekom. Každý jeden môj nápad však stroskotal na tom, že som nemal vstupný kapitál, za čo teraz môžem ďakovať :). 

V roku 2012 som bol oslovený zapojiť sa do intrapodnikania s firmou Winners Group. Do tohto momentu som nevedel čo intrapodnikanie znamená, až pokiaľ som nemal vysvetlené, že budem podnikať pod silnou značkou, kde si na začiatku popri vysokoškolskom štúdiu, viem budovať svoje podnikanie s veľmi zaujímavým finančným ohodnotením. Nemal som čo stratiť, tak som sa do toho pustil. V tom období som končil II. stupeň vysokoškolského štúdia na TUKE v Košiciach.

Moje začiatky neboli ako prechádzka ružovou záhradou, no v NWM je skvelé to, že pri sebe máte Lídra, ktorý Vám stále pomáha a v tomto podnikaní nikdy nie ste sám. Network marketing je považovaný za jeden z najlepších odborov na svete. Dá sa hovoriť o "franšíze pre obyčajných ľudí". Tým, že náklady na naštartovanie tohto biznisu sú minimálne, vie každý jeden človek, ktorý túži od života dostať viac, začať spolupodnikať so silnou značkou Winners Group. Geniálny a zároveň jednoduchý koncept tejto značky je zárukou úspechu v tomto biznise. S Winners Group som precestoval množstvo krajín na svete a získal benefity, o ktorých sa mi ani nesnívalo.

Za 4 roky som sa vypracoval na pozíciu oblastného riaditeľa, na čo som hrdý.  Mojou víziou je pomáhať svojim Biznis partnerom, plniť ich sny a rozšíriť pôsobenie nášho intrapodnikania po celom Slovensku.

Ing. Pavol Katanik