Mgr. Miroslava Kováčová

Mgr. Miroslava KOVÁČOVÁ

D1 – Oblastný riaditeľ

Henry Ford povedal kedysi dávno jednu vetu: „Ak si myslíte, že  to zvládnete, máte pravdu, ak si myslíte, že to nezvládnete, tiež máte pravdu." Ja som do nášho biznisu nikdy nechcela ísť, moja najčastejšia odpoveď bola : „Ja toto nikdy robiť nebudem".

Dnes môžem s hrdosťou povedať, že by som už do iného biznisu nechcela patriť. Je to obrovská príležitosť, ktorá zmenila nielen môj život, ale aj život mojej rodine. Je to šanca začať žiť život po akom túžite. Ja som do tohto biznisu vstúpila pred 9 rokmi popri zamestnaní. Ako učiteľka som si išla cez spoločnosť Winners Group vyriešiť vlastné dôchodkové zabezpečenie a až neskôr som pochopila možnosti, ktoré v sebe ukrýva kombinácia systému NWM v súvislosti so službami Winners Group. Na tomto biznise ma fascinuje to, že je jedno, kde sa momentálne nachádzaš, dôležité je, kde sa chceš dostať a ak budeš počúvať rady skúsenejších uspeješ. Najdôležitejšie na tejto ceste je vytrvať. Na druhej strane ľudia bežne nechávajú v zamestnaní 40 rokov svojho života a tu môže stačiť 10 rokov a dosiahneš úplnú slobodu.

Dnes by som určite každému človeku odporučila jednu vec, určite to vyskúšaj a nečakaj s rozhodnutím rok ako som to spravila ja. Využi každú chvíľu svojho života ako sa posunúť bližšie k tomu, aby si nesníval svoj život ale žil svoje sny.

Mgr. Miroslava Kováčová