Mgr. Michala Mrázková - D1 – Oblastný riaditeľ

Mgr. Michala MRÁZKOVÁ

D1- oblastný riaditeľ

„Ak chceš v živote niečo dosiahnuť, tak musíš na sebe pracovať“, takto presne, mňa jedináčika, moji rodičia vychovávali. Moja výchova priniesla ovocie. Ak som niečo chcela, musela som si na to častokrát zarobiť cez rôzne brigády. Dnes ĎAKUJEM mojim rodičom, že som bola takto učená. Dali mi výborný základ pre môj terajší biznisový život. A naozaj platí, že ak dáš viac, tak dostaneš viac.

Moja vysnívaná predstava života bola viesť a riadiť ľudí, byť vo vrcholovom manažmente firmy, žiť luxusný lifestyle a veľa cestovať. Tak som sa rozhodla nabrať skúsenosti a nejaké obdobie pracovať aj v zahraničí. Zarobiť si, učiť sa cudzie jazyky a dopracovať sa k tomu môjmu „lákavému“ životu. Samozrejme realita bola nakoniec iná ako môj plán. Finálne som ostala na Slovensku a začala pracovať vo svete módy. Ale rady z mojej výchovy, daj viac a dostaneš viac, sa v zamestnaní nestali skutočnosťou akú som očakávala.

Pociťovala som neustále hlad po ďalšom vlastnom rozvoji a kariérnom raste. Našťastie som mala česť stretnúť úžasnú osobu, pani Zubaľovú, ktorá mi vysvetlila výnimočný koncept spoločnosti Winners Group. V skutočnosti táto oblasť nebola tým, po čom som túžila vo svojich predstavách, ale povedala som si: „využi príležitosť“. Do sveta peňazí som tak vstúpila v roku 2013 ako mladá ambiciózna žena po absolvovaní vysokej školy, už aj so skúsenosťami v zahraničí. Netušila som, čo presne ma čaká, ale bola som otvorená ceste za novou životnou skúsenosťou. A oplatilo sa. Prinášame ľuďom finančný poriadok, lebo sme zistili, že na finančnom trhu neexistuje špecializácia. Takisto myšlienka pomoci ľuďom zabezpečiť ich na dôchodok má obrovský význam. Zažila som to na vlastnej koži. Obe moje babičky boli odkázané na pomoc od rodiny a neboli na jeseň života úplne finančne pripravené. Každý má právo na dôstojný dôchodok. Preto viem, že je nesmierne dôležité, aby sa služby spoločnosti Winners Group dostali do každej jednej rodiny.

Dnes som súčasťou tejto medzinárodnej firmy, mením životy nielen klientom, ale aj mojim biznis partnerom. Som hrdá, že aj firma napreduje a prinášame finančný poriadok, pretože máme špecialistov v každej oblasti. S nadšením môžem povedať, že vstúpiť do sveta financií bolo pre mňa najlepším rozhodnutím môjho života. Vďaka firme som precestovala kus sveta, zažila kvalitné vzdelávania, aj luxusný lifestyle. Žijem život podľa svojich predstáv, bez akýchkoľvek obmedzení. Som obklopená úspešnými ľuďmi a prostredím, v ktorom sa sny stávajú skutočnosťou. Systém network marketing je tým pravým, spravodlivým systémom, ktorý Vám zabezpečí cestu za úspechom.

„Ak ste osoba s veľkými snami a chcete s láskou podporovať ostatných v dosiahnutí ich veľkých snov, potom Network Marketing je presne podnikateľská príležitosť pre Vás. Vybudujte to v network marketingu čo najďalej a zmeníte život nielen sebe, ale aj ostatným k lepšiemu.“

Mgr. Michala Mrázková