Michal Bratko

Michal BRATKO

D1 – Oblastný riaditeľ

Už ako malý chlapec som sníval o tom, že "raz, keď budem veľký" budem úspešný a bohatý.. moja predstava bola byť profesionálnym futbalistom, no zdravotné ťažkosti ma prinútili obzerať sa po iných smeroch. Vôbec som netušil čo budem robiť, mal som 19 rokov a privyrábal som si príležitostnými brigádami, keďže popri dennom štúdiu som sa nemohol klasicky zamestnať. 

A potom to prišlo... úplnou náhodou som sa dostal k príležitosti s názvom Winners Group. Už názov spoločnosti, mi našepkával, že spoločnosť je odvážna a dravá, čo ma veľmi oslovilo J  A keď mi opísali službu, ako dokážeme ľuďom s daným konceptom pomôcť, vedel som, že toto by mohol byť ten smer. Podnikať vo finančnej sfére je obrovskou príležitosťou najmä preto, lebo vo veľa prípadoch, ľudia využívajú finančné produkty doslova automaticky. Ako sa hovorí peniaze tu vždy boli aj budú a s nimi je prirodzene spojený dopyt po finančných produktoch. 

Spojenie týchto dvoch elementov (finančných služieb a kvalitného podnikateľského konceptu) veľmi pomáha zvyšovať percento úspešnosti. Jednoduchosť ide ruka v ruke s duplikovateľnosťou a práve to mi pomohlo vybudovať kvalitný tím skvelých ľudí. Dnes naše oblastné riaditeľstvo každý deň pomáha mnohým ľudom žiť lepší život. Už po 7 rokoch intrapodnikania žijem doslova podľa vlastných predstáv a snov a to sme ešte len na začiatku. Nie je nič lepšie ako ráno vstať a tešiť sa z toho čo robíte. Ja sa teším veľmi, lebo to čo robím nie je práca, ale beriem to ako poslanie. Je to iný životný štýl, robiť to čo Vás baví a ešte byť za to aj veľmi dobre “zaplatený”.

"Najväčšie dobrodružstvo, aké človek môže vo svojom živote zažiť, je žiť život podľa vlastných snov. Preto som si vtedy povedal, že ak to dokázali iní, dokážem to aj ja!"

Michal Bratko