Mgr. Marián Janiga

Mgr. Marián JANIGA

D2 - Regionálny riaditeľ

Mgr. Marián Janiga žil pred oslovením do NWM bežným životom ako technicko - administratívny pracovník v súkromnej firme. Popri práci sa venoval aj externému štúdiu na vysokej škole. Stretnutie s NWM prišlo úplne neočakávane, práve počas štúdia na VŠ, kde prvýkrát dostal ponuku pracovať v oblasti financií. Jeho odpoveď bola, že to asi nebude sféra, v ktorej by chcel pôsobiť.

Po zhruba roku sa úplnou náhodou dostal k financiám opäť. V NWM kariére tentokrát našiel zmysel. Učil sa ako funguje finančný trh, kariéra, možnosti vzdelávania, príjmu a podnikania vo financiách. Inšpirovali ho takmer neobmedzené možnosti sebarozvoja a zárobku, ktoré mu táto sféra môže poskytnúť a o ktorých dovtedy ani netušil. Vtedy si uvedomil, že tá najväčšia strata bol rok jeho „čakania“. Začal preto rýchlo napredovať: vzdelávať sa, pracovať a učiť sa novým veciam v rámci intrapodnikania.

Z nuly, doslova na zelenej lúke, vybudoval rozsiahly tím spolupracovníkov od Bratislavy, cez Banskú Bystricu a Lučenec, až po Starú Ľubovňu, Stropkov a Prešov, ktorí denne pomáhajú bežným ľuďom s riešením ich finančnej situácie.

„Pochopil som, že toto je moja životná cesta. Tento biznis mi priniesol obrovskú životnú zmenu. To o čom som v minulosti len sníval sa mi splnilo v spolupráci so spoločnosťou Winners Group. Budujem si kariéru a príjem bez obmedzení, cestujem po svete a to všetko spolu so skvelými ľuďmi, ktorých mám vo svojom tíme. Zároveň sa však dokážem plnohodnotne venovať svojej rodine, svojej manželke a malej dcérke, ktoré sú pre môj život veľmi dôležité. “

Mgr. Marián Janiga