Mgr. Magdaléna Ďuricová

Mgr. Magdaléna ĎURICOVÁ

D2 – Regionálny riaditeľ

Mgr. Magdaléna Ďuricová získala vysokoškolský titul na UPJŠ v Prešove. Začala pracovať v oblasti školstva a oblasť financií bola pre ňu absolútne neznáma. Žila bežným životom a jej vstup do NWM bol o to prekvapujúcejší. Zaujala ju ľudskosť a pohoda, ktorá vyžarovala z jej získateľky. Jednoducho si povedala, že nemá čo stratiť, veď život je o zdolávaní nových výziev.

Jej kariéra bola až neočakávane rýchla. Otvorila sa jej cesta k úplne novým možnostiam, novým vedomostiam, avšak najdôležitejšie bolo, že vďaka NWM bola odrazu schopná pomôcť ľudom, ktorých dovtedy ani nepoznala. Už po šiestich mesiacoch od začiatku jej intrapodnikania opustila svoje pôvodné zamestnanie, keďže jej príjem v NWM dosahoval takmer 10 násobok príjmu v pôvodnej kariére.

Nová kariéra jej od základov zmenila životný štýl a spolu so spoločnosťou Winners Group si postupne plní svoje sny. Tým najväčším, už splneným, je kúpa vysnívaného domu. Exotické dovolenky, využívanie jedinečného auto konceptu, vzdelávanie na vysokej úrovni a množstvo ďalších skvelých benefitov je veľkou motiváciou, ktorá jej neustále pomáha v napredovaní.

„Dnes viem, že môj úspech je úspech mojich biznis partnerov. Skutočný pocit šťastia je, ak vidíte ďalších ľudí ako vďaka príležitosti, ktorú dostali, žijú kvalitnejší a úspešnejší život. Dnes vediem už cez sto intrapodnikateľov, no viem, že toto je len začiatok. :) “

Mgr. Magdaléna Ďuricová