Ing. Lukáš Lauda - D1 – Oblastný riaditeľ

Ing. Lukáš LAUDA

D1- oblastný riaditeľ

Mám rád prírodu a ľudí. Preto ma to od strednej školy ťahalo k ochrane lesov a k pomoci ľuďom. Chcel som nájsť spôsob ako zarobiť veľké peniaze a prostredníctvom nich pomáhať.

Prvý pokus – nájsť super job vďaka štúdiu ekonómie na VŠ nevyšiel, veľa užitočného som sa na škole nenaučil.

Druhý pokus – podnikanie vo finančných službách bol už lepší, ale partnerská spoločnosť, s ktorou som spolupracoval mala model fungovania, ktorý dával zmysel v 90-tych rokoch a nie v 21.storočí. Keď som to pochopil, začal som si hľadať nového partnera na podnikanie, ale zistil som, že všetky spoločnosti v obore majú tento starý model.

Už som to chcel vzdať a v tom som spoznal firmu Winners Group a jej Leadra. Konečne spoločnosť s konceptom špecialistov, dokonalým prepojením networkmarketingu a finančných služieb, modernými technológiami a s výnimočnými ľuďmi vo vedení. Sú to manažéri zanietení pre tento biznis, vedú spoločnosť tým správnym smerom a záleží im na úspechu všetkých biznis partnerov.

Od roku 2009 s nimi úspešne spolupodnikám, takže dnes môžem vyhlásiť že na 3.pokus to vyšlo Mám prácu, ktorá ma baví a spája to, čo som vždy chcel – zarábanie veľkých peňazí a pomoc ľuďom. Ale nie tak, že im tie peniaze dám, ale naučím ich s nimi narábať, aby ich mali viac. V súlade so známou múdrosťou: Keď chceš človeka nakŕmiť na jeden deň daj mu rybu, ale keď ho chceš nakŕmiť na celý život, nauč ho ryby chytať. A potom človek nemusí zarábaniu peňazí venovať toľko času, ale využije ho na veci v živote najdôležitejšie – lásku, rodinu, priateľstvo a možno aj tú prírodu.

Ing. Lukáš Lauda