Lucia SEDLÁKOVÁ

Lucia SEDLÁKOVÁ

D1- oblastný riaditeľ

Do finančného biznisu som vstupovala ako mamička troch detí na materskej dovolenke. Na začiatku bolo mojim cieľom len privyrobiť si pár eur mesačne navyše. Nebola som úplne stotožnená s tým, že ide o financie, ale uverila som pre mňa úplne neznámej žene u nás v obývačke. Pôsobila na mňa veľmi ľudsky a pokorne nato, že už bola na veľmi vysokej kariérnej pozícií.

Na tomto podnikaní ma od začiatku fascinovalo to, že môžeme pomáhať a meniť životy obyčajným ľuďom. Podľa mňa, má každý človek právo - žiť skvelý a kvalitný život, ako zdravý, milovaný a bohatý. Ale nie každý, túto možnosť od života dostal. Ja som ju dostala a využila. Z pár eur mesačne som sa dostala na pár tisíc eur mesačne. V zamestnaní sa môžete snažiť koľko chcete a pár tisíc eur nezarobíte. Tu to máte vo svojich rukách. Čím tvrdšie a intenzívnejšie pracujete, tým viac ste ocenený. Vďaka spoločnosti Winners Group dnes máme s manželom vlastné podnikania a môžeme si dovoliť plniť ciele, o ktorých sa nám do nedávna ani nesnívalo.

Mám v živote jednu teóriu - buď stále čestný, pokorný a úctivý k ľuďom a budeš žiť úžasný život. Som veľmi rada, že aj vďaka Winners Group dnes môžem žiť skvelý život a dávať ľuďom možnosť, aby sa to tiež naučili.

Lucia Sedláková