Mgr. Lenka NAGY, MBA

Mgr. Lenka NAGY, MBA

D1- oblastný riaditeľ

Bola som vychovávaná k veľkej zodpovednosti, usilovnosti a povinnosti študovať a byť tak príkladom a vzorom pre ostatných. Preto som svoje vysokoškolské štúdium politológie ukončila s červeným diplomom. Niekde vnútri som však cítila, že sa týmto smerom nerozhodnem kráčať a stále ma to ťahalo do sveta obchodu.

Už ako študentka na gymnáziu som predávala kozmetiku v priamom predaji, život ma zavial aj na manažérsku pozíciu, neskôr ako školiteľa do poisťovne. Ale stále som túžila po väčšej kariére. A tak som si myslela, že moje pôsobenie v obchodnej spoločnosti v Bratislave ako obchodnej riaditeľky mi bude stačiť. Stačilo by, keby som nestretla pani Zubaľovú. Keď mi odprezentovala koncept spoločnosti, cítila som, že napriek tomu, že mi finančná oblasť nič nehovorila, rozhodla som sa skočiť do neznáma a keďže mám hlad po vedomostiach a viedol ma obdivuhodný líder – moje rozhodnutie uspieť bolo jasné.

Odvtedy viem, že to, čo robím má obrovský zmysel, nesmierne ma to teší a napĺňa istotou, že robím správnu vec.

Spolupráca s Winners Group mi dala veľké sebavedomie, dávku pokory, vďačnosti, obrovský rozhľad, spôsob ako v živote v komunikovať diplomaticky, dal mi veľa ľudí, ktorí ma nabíjajú energiou a kráčame spolu za jedným cieľom.

Niečo mi však spolupráca s Winners Group vzala. Strach o moju budúcnosť. Tento „Winners lifestyle“ mi dovoľuje žiť podľa môjho hesla: Work hard, play hard.

Mgr. Lenka NAGY, MBA