Ing. Juraj ŠOLTÉS

Ing. Juraj ŠOLTÉS

D1- oblastný riaditeľ

Presne štyri krát som povedal NIE firme, v ktorej dnes pôsobím na pozícii OBLASTNÝ RIADITEĽ. Táto príležitosť a dnes si dovolím povedať životná príležitosť mi bola ponúknutá viackrát, avšak stále ma mátala myšlienka “ja sa na to nehodím“. Vedel som však, že sa chcem v živote posúvať ako finančne, tak aj pozične a vtedajšie zamestnanie mi to veľmi neumožňovalo. Od svojich 15-tich rokov som brigádoval po stavbách, neskôr sa zamestnal na letisku v Košiciach, až som skončil vo farmaceutickom priemysle. Spoločným menovateľom týchto zamestnaní bolo „pracovať pre niekoho“. V tom je intrapodnikanie s Winners Group iné, pretože si budujete vlastnú značku, vlastný marketing a franchising spoločnosti Vám na to dá všetky prostriedky.

Stále som rád sníval a ako bývalý profi športovec som súťaživý typ človeka a tak som si povedal, prečo by som nemal skúsiť niečo nové, iné, niečo čo ma v živote môže posunúť tam, kde som ešte nebol. Ako väčšina ľudí v spoločnosti, aj ja som začal intrapodnikať s touto značkou popri zamestnaní a to presne od 8.11.2014. Chcel som sa mať v živote lepšie, dovoliť si veci ktoré som mal zapísané len v mojich plánoch a túžbach a toto bola pre mňa jediná cesta ako to splniť. Práve preto som si povedal, že ak podnikať, tak v tejto značke. V roku 2016 som sa rozhodol odísť zo zamestnania a budovať vlastnú firmu pod značkou Winners Group.

Najsilnejším aspektom a najväčšou výhodou je to, že táto značka je silná, dominantná, nadnárodná a jedinou podmienkou na to, aby v nej bol človek úspešný je rozhodnúť sa a chcieť robiť. Vzdelávanie, systém a KNOW HOW spoločnosti je vybudovaný na najvyššej možnej úrovni. Intrapodnikanie so značkou Winners Group je dnes prestíž. Prestíž, ktorú si vie dopriať každý, kto sa rozhodne zlepšiť si život a kto si chce pretaviť sny na skutočnosť, tak ako to bolo aj v mojom prípade.

Dnes som majiteľom pobočiek na Slovensku, v ktorých pôsobia oblastní manažéri, obchodní vedúci a reprezentanti. Vďaka benefitom, ktoré firma ponúka, sme spoločne precestovali kus sveta. Vzdelanie je to, čo nikdy nikto nikomu nevezme a preto som rád, že môžem využívať ďalší benefit firmy v podobe kvalitného vzdelávania, ktoré mi pomáha v mojom napredovaní. S mojím skvelým tímom robíme finančné poriadky v domácnostiach, pomáhame ľuďom, aby nepreplácali za finančné produkty a aby si boli istí, že za nimi stojí kvalitná a silná značka.

Každému činu predchádza rozhodnutie, stačí sa iba rozhodnúť.

Ing. Juraj ŠOLTÉS