Mgr. Ivana Kosturová

Mgr. Ivana KOSTUROVÁ

D1 – Oblastný riaditeľ

Mgr. Ivana Kosturová získala vysokoškolský titul na UPJŠ v Prešove. Po ukončení štúdií začala učiť na futbalovej ZŠ v Trebišove, kde zotrvala 10 rokov. Inšpirovaná žiakmi a ich zanietením pre šport sa stala futbalovou rozhodkyňou, kde pôsobila na medzinárodnej úrovni, ako rozhodkyňa FIFA. Zásah osudu však ukončil jej kariéru rozhodkyne a následne sa stala delegátkou východoslovenského futbalového zväzu. Potom, čo videla ako žijú ľudia vo svete, začala hľadať aj pre seba novú životnú inšpiráciu.

V roku 2005 sa prvýkrát zoznámila s kariérou vo finančníctve. Keďže však išlo o zamestnanecký pomer, jej túžba po slobodnejšom živote zatiaľ zostala nenaplnená. Po 2 rokoch sa po prvýkrát zoznámila so systémom Network marketing, kde ju veľmi zaujal systém odmeňovania formou provízií. Vedomie, že môže profesne rásť, dosahovať dovtedy nevídané príjmy, zároveň sa venovať svojmu koníčku, ale hlavne manželovi a dvom synom, bolo pre ňu veľmi atraktívne. To čo jej však chýbalo bol kvalitný systém vzdelávania biznis partnerov a portfólio služieb, ktoré by dovolilo priniesť skutočnú kvalitu klientom.

V roku 2009 prišla ponuka od spoločnosti Winners Group. Lojálnosť, ľudský prístup, presne stanovené pravidlá, podnikateľský model zameraný na jednoduchosť a duplikovateľnosť, ju presvedčili o tom, že nájdenie tej správnej firmy je veľmi dôležitou súčasťou cesty k úspechu. Dnes vedie z pozície oblastnej riaditeľky niekoľko tímov v regiónoch východného Slovenska.

„NWM a intrapodnikanie so spoločnosťou Winners Group mi výrazne zmenilo život a ja mám veľkú radosť, že môžem byť súčasťou tejto mladej, dynamickej a úspešnej spoločnosti. Dnes je mojou prioritou práve možnosť pomáhať ďalším intrapodnikateľom k zmene ich životov, práve tak, ako sa mne podarilo zmeniť ten svoj“.

Mgr. Ivana Kosturová