Bc. Helena BOBENIČOVÁ

Bc. Helena BOBENIČOVÁ

D1 – Oblastný riaditeľ

Do nášho biznisu som vstúpila ako 22 ročná vysokoškoláčka externého štúdia. Už vtedy, som pracovala súčastne v dvoch zamestnaniach a premýšľala nad tým, ako zarábať peniaze rýchlejšie a efektívnejšie. Snívala som o finančnej slobode, o tom ako raz budem môcť cestovať a spoznávať krajiny, stretávať sa s úspešnými ľuďmi a plniť si svoje sny.

Práve vtedy mi do cesty prišla spoločnosť Winners Group. Aj keď intrapodnikanie vo financiách bolo pre mňa nepoznanou oblasťou, fascinovala ma predstava, že si môžem vybudovať kariéru a stať sa úspešnou osobnosťou, popri tom ako pomáham žiť ľuďom lepší život. Rozhodnutie vstúpiť do NWM bolo najlepším rozhodnutím v mojom živote. Som vďačná za to, že moje sny sa stali skutočnosťou a dnes môžem žiť život podľa svojich predstáv. Mám skvelý tím so skvelými ľuďmi a vynikajúcim vedením spoločnosti.

Nepoznám krajší pocit, ako ten, keď ľudia, ktorí s tebou budujú tento biznis ti rastú pod rukami, menia svoje životy k lepšiemu a následne si plnia svoje sny. Som hrdá na to, že som Winners. Winners Group mi zmenil život.

Bc. Helena Bobeničová