27. 09. 2019

Vy ste magnet a úspech je magnetický

To, že do svojho života dokážete prilákať hmotné i nehmotné veci pozitívnym myslením a činnosťou je známe už stáročia. Takto totiž funguje zákon príťažlivosti a na rovnakom princípe si do života dokážete prilákať i úspech. Tri praktické rady vám napovedia viac.

 

Uvedomte si, čo je úspech pre vás

Tak ako je krása závislá na oku pozorovateľa, tak je úspech subjektívny pre toho, kto ho chce dosiahnuť. Je súčasťou našej DNA, aby sme sa náhlili za nejakou formu úspechu. Pre niekoho je to bohatstvo, pre iného zdravie a  pre malú skupinku ľudí je ekvivalentom úspechu vstať každý deň z postele. Nezáležiac na tom, čo pre koho úspech znamená, vždy sa nájde niekto, kto to vníma inak.

 

1.rada - Predstavte si ako úspech seba

Ľudská myseľ je ohromne mocná. Ak si človek dokáže niečo predstaviť, dokáže to aj dosiahnuť a premeniť do reálnej existencie. Všetko, čo stačí urobiť, je nasmerovať energiu a každú činnosť do predstavy o úspechu.

 

2.rada - Chovajte sa ako úspešní

Činy hovoria hlasnejšie než slová. Nestačí o niečom rozprávať, musíte vziať konanie do vlastnej réžie a začať hneď. Predstavte si osobu, ktorú vnímate ako úspešného človeka. Ak má zvyk vstať o 15 minút skôr a prečítať si motivačnú literatúru, prečo to nevyskúšať tiež? Najlepšie je, ak váš „vzor“ osobne poznáte. Neváhajte a spýtajte sa, kde podľa neho tkvie tajomstvo úspechu. Vyskúšanie jeho rady predsa nič nestojí.

 

3.rada - Oslavujte a oceňujte úspech iných

To, čo vysielate do sveta, to sa vám aj vráti. Pocit, že sa každý okolo vás posúva dopredu, iba vy stojíte na mieste môže byť deprimujúci, no nedajte sa pohltiť vlastnou negativitou. Vážte si každý deň, kedy máte šancu vstať a pracovať na svojom sne. Pozitivita je ako magnet a jej sila sa pomaly dostáva aj k vám. Vyčkajte, gratulujte k úspechu iným a vysielajte pozitívne vibrácie, vrátia sa vám.

Galéria: